Etkinlik Ön Kayıt


Bu adımda talep etmiş olduğunuz etkinliğe ön kayıt yaptırmaktasınız. Ön kayıt adımını tamamladıktan hemen sonra kesin kayıt için sizlerle irtibata geçeceğiz. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizin doğruluğunu teyit ediniz.

Etkinlik Hakkında

Veri Yönetimi ve Veri Kalitesi

2 gün (12 Saat) Orta Seviye Sınıf / Online İş Zekası ve İleri Analitik

Veri, günümüz dünyasının yeni yakıtı haline geldi. Artık eskiye nazaran daha fazla ve daha çeşitli veriden anlam çıkarmaya çalışarak, rekabette avantaj sağlamanın peşine düşüyoruz. Bunun için sürekli geçmişi tahlil edip geleceği tahmin etmeye çalışıyoruz. Şimdilerde veri analizi için kullanılabilecek araçlar çeşitlendi ve kullanıcı dostu haline geldi. Artık veri analizini yapmak çok daha kolay. Ancak şirketler kendi verilerinden anlam çıkarmakta hala zorlanıyor. Her üç karar vericiden biri kendi verilerine güvenmiyor. Bunun altında yatan sebep ise çok açık; şirket genelinde bir veri yönetimi anlayışının olmaması, veri kalitesinin düşük seviyelerde kalması. Bu sebeple biz bu "Veri Yönetimi ve Veri Kalitesi" eğitiminde veri yönetimi prensiplerine ve veri kalitesi iyileştirme tekniklerine odaklanıyor, modern mimariler oluşturmak için gerekli olan kavramları odağımıza alıyoruz.

Etkinlik İçeriği

Eğitmen : Büşra Güner (MCSA, MCSE - BI)

Yer : Online - Teams

Ücret : ₺ 2.222 + kdv (%18)

Durum : Genel Katılıma Açık

Kontenjan : 12

Ek Bilgi :

  • Eğitim 26, 27 Nisan 2021 tarihlerinde (Hafta sonu) 10:00-17:00 saatleri arasında 2 gün (12 saat) olarak düzenlenmektedir.
  • Microsoft Teams uygulaması üzerinde online olarak gerçekleşir. Canlı ve etkileşimli bu eğitimde ihtiyaç duyduğunuz bir anda ekran paylaşımı yaparak destek alabilmektesiniz.
  • Eğitim boyunca eğitmen eşliğinde bir takım demolar yapılır. Eğitimi kolayca takip edebilmeniz için çift ekran kullanmanız önerilir.
  • %80 devam oranına sahip katılımcılarımız için eğitim sonrasında Devcosci Bilişim katılım sertifikası verilmektedir. Sertifikalarınız daha sonra teyit edilebilecek şekilde kodlanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu eğitime kesin kayıt yaptıran katılımcılarımız sonraki herhangi bir eğitimde kullanabilecekleri %5 indirim hakkı kazanır.

3

Temmuz 2021

50gün, 10saat kaldı

Ön Kayıt Formu

Sizleri etkinlikte görmekten memnuniyet duyarız.

Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Kurum
Ünvan
Açıklama
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni 'ni ve Açık Rıza Metni 'ni Okudum.