Etkinlik Ön Kayıt


Bu adımda talep etmiş olduğunuz etkinliğe ön kayıt yaptırmaktasınız. Ön kayıt adımını tamamladıktan hemen sonra kesin kayıt için sizlerle irtibata geçeceğiz. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizin doğruluğunu teyit ediniz.

Etkinlik Hakkında

Power BI ile Veri Analizi

3 gün (18 Saat) İleri Seviye Sınıf / Online İş Zekası ve İleri Analitik

Microsoft'un Power BI isimli Self-Service BI ürünü uzun zamandır Gartner Magic Quadrant'larında lider konumda. Bu ürün sayesinde güçlü, esnek ve son derece hızlı veri modelleri oluşturabilir, kısa zamanda uçtan uca iş zekası projelerini hayata geçirebilirsiniz. Power BI ile İş Zekası yapmak oldukça kolay ve keyifli. Saha tecrübelerimiz ile en güncel bilgileri bir araya getirdik. Bu 3 günlük "Power BI ile Veri Analizi" eğitiminde 20'den fazla demo ile hem en güncel bilgilere hakim olursunuz, hem de gerçek dünyada karşılaşacağınız problemlere karşı üretilen çözümleri deneyimli uzmanlarımızla birlikte inceleyerek, eğitimde öğrendiklerinizi doğrudan projelerinizde uygulayabilirsiniz.

Etkinlik İçeriği

Eğitmen : Abdullah Kise - MCT, MCSE (DP&BI), MVP (DP)

Yer : Online - Teams

Ücret : ₺ 4.533 + kdv (%18) | 5.334 + kdv (%15) (%15 ↓)

Durum : Genel Katılıma Açık

Kontenjan : 10

Ek Bilgi :

  • Eğitim 12, 13, 19 Nisan 2021 tarihlerinde (Hafta sonu) 10:00-17:00 saatleri arasında 3 gün (18 saat) olarak düzenlenmektedir.
  • Microsoft Teams uygulaması üzerinde online olarak gerçekleşir. Canlı ve etkileşimli bu eğitimde ihtiyaç duyduğunuz bir anda ekran paylaşımı yaparak destek alabilmektesiniz.
  • Eğitim boyunca eğitmen eşliğinde demolar yapılır. Eğitimi kolayca takip edebilmeniz için çift ekran kullanmanız önerilir.
  • %80 devam oranına sahip katılımcılarımız için eğitim sonrasında Devcosci Bilişim katılım sertifikası verilmektedir. Sertifikalarınız daha sonra teyit edilebilecek şekilde kodlanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.
  • Bu eğitime kesin kayıt yaptıran katılımcılarımız sonraki herhangi bir eğitimde kullanabilecekleri %7 indirim hakkı kazanır.

12

Haziran 2021

29gün, 9saat kaldı

Ön Kayıt Formu

Sizleri etkinlikte görmekten memnuniyet duyarız.

Ad
Soyad
E-Posta
Telefon
Kurum
Ünvan
Açıklama
Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni 'ni ve Açık Rıza Metni 'ni Okudum.